Grąžinimo garantijos

Prekių grąžinimas Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

Terminai

Gaminiai, kurie yra gaminami pagal individualius užsakymus, yra pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 10 darbo dienų* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Standartiniai gaminai (kuriems nereikia papildomo projektavimo) pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 5 darbo dienas* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Jeigu gaminį turite gauti iki konkrečios datos, pageidautina, kad tą datą nurodytumėte užsakydami komentare arba su mumis susisiektumėte atskirai. Esant skubiems gaminiams, yra taikomos priemokos (dėl skubių gaminių skambinkite nurodytais telefonais).

*pagaminimo ir paruošimo terminai gali kisti priklausomai nuo gaminio sudėtingumo, staklių užimtumo ir kitų veiksnių. Dėl tikslaus termino visada galite susisiekti info@sermuksniai.lt arba +370 628 27377